העשייה שלנו

ממשיכים לעשות טוב בכל יום מחדש

משפחתון טיפולי לנערות בסיכון

ברוכים הבאים לפנימיית תמר. ברוכים הבאים לפנימיית תמר.הפנימייה קולטת נערות מלשכות רווחה ברחבי הארץ.סיפורן של חלק גדול מהנערות מורכב, ולעיתים קשה מאוד.נערות אלו זקוקות למסגרת

קרא עוד »

משפחתון טיפולי לנערות חרדיות

בתי דולב לנערות חרדיות בסיכון מיזם ה"אשכול החרדי" הוקם עבור נערות חרדיות שהופנו ע"י הרווחה למגורים חוץ ביתיים. בפנימייה, אנו שומרים על אורח חיים חרדי, כאשר המטרה היא שילוב הנערות בחזרה לקהילה יחד עם כלים ועוצמות שאותן הן רוכשות בפנימייה.

קרא עוד »

ניצני שנקר

בשיתוף מכללת שנקר. פרויקט ייחודי המאפשר מפגש בין סטודנטים מצטיינים ממחלקות הפקולטה לעיצוב שנקר לבין 22 נערות מוכשרות המוגדרות בסיכון, נערות השוחרות אמנות ועיצוב.

קרא עוד »

תכנית "שלושת השלבים"

תכנית שלושת השלבים הינה תכנית
ייחודית שפותחה על ידי העמותה, בתמיכת משרד החינוך.
התכנית משלבת טכנולוגיה וחינוך, כאשר כלל צוות העמותה משתמש באפליקציה אותה פיתחנו על מנת לעקוב ולפתח את יכולותיה של כל נערה ונערה

קרא עוד »

משפחות מארחות

כל אדם נולד עם גרעין טוב המיוחד לו. לעיתים מצוקה רגשית, משפחתית, לימודית, התנהגותית או חברתית מקשה עליו לגלות את כוחו. אלא אם יגיע למקום שיעטוף

קרא עוד »

המרכז הטיפולי

בכדי ליצור חוויות לימודים שונה מזו שחוו בעבר, בנינו תכנית טיפולית אישית וייחודית לכל אחת מ-120 הנערות הלומדות במוסדנו תודות לצוות רחב של יועצים ופסיכולוגים.

קרא עוד »

בוסתן בראשית

בוסתן בראשית הוקם בחודשים האחרונים כחווה תעסוקתית לבנות האולפנה, חווה אשר תהווה מרכז תעסוקתי ללימוד והתנסות מעשית בלימודי החקלאות ומלאכות קדומות.

קרא עוד »

אופק תעסוקתי

הפנימיה שמה לה למטרה להכשיר את הנערות להשתלבות בחיי קהילה בריאים הן מבחינה מקצועית, והן בתחושת המוגנות השייכות והמשמעות לקהילה ולחברה. בפנימיה תכנית מאושרת על ידי משרד החינוך בו מתקיימות מגוון הכשרות מקצועיות לנערות כגון: עיצוב אופנה, עיצוב שיער, קוסמטיקה, קונדיטוריה ועוד. התכניות מאושרות כמגמת לימודים לבגרות.

קרא עוד »

צומחים יחד – מפגשי הורים

מזה כחמש שנים, אנו מקיימים באולפנת דולב פרויקט ייחודי של מפגשי הורים. פעם אחת בחודש מתכנסים צוות הנהלה והורים, בבית הקפה "קפה קפה" בירושלים לשיח, סדנה וארוחת ערב משותפת.

קרא עוד »

ליווי בוגרות ומלגות

בתי דולב לנוער ממשיכים להשקיע בבנות גם לאחר סיום השהות שלהן אצלינו. לפני כ12 שנה הקמנו "בית בוגרות" שמיועד לנערות שסיימו את השהות הרשמית אצלינו, ואנו מלווים אותן בתחילת חייהן הבוגרים.

קרא עוד »

בית הספר

בית הספר שנמצא בקמפוס, הינו בית ספר ייחודי ומיועד לנערות שלנו. בבית הספר תכנית לימודים מיוחדת ומאושרת על ידי משרד החינוך, כיתות קטנות, תכניות לימודים ייחודיות – והכל על מנת לתת לנערות חוויית הצלחה מבחינה לימודית, ולהכין את הנערות להמשך רכישת מקצוע או לימודים גבוהים.

קרא עוד »